حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. Sunday, 10 December , 2023 ساعت تعداد کل نوشته ها : 17740 تعداد نوشته های امروز : 4 تعداد اعضا : 3 تعداد دیدگاهها : 19×
۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۹
شناسه : 44388

دادستان کل استان کرمان، در تازه‌ترین اظهارات خود ابراز کرد که ارتقاء همکاری مدیران دفاتر خدمات قضایی با سیستم قضایی امری ضروری است

پ
پ

اصلاح و بهبود همکاری مدیران دفاتر خدمات قضایی با سیستم قضایی

به گزارش حقوق 24:حسن سلطانی نژاد، دادستان کل استان کرمان، در تازه‌ترین اظهارات خود ابراز کرد که ارتقاء همکاری مدیران دفاتر خدمات قضایی با سیستم قضایی امری ضروری است. او تأکید داشت که این همکاری به ویژه با حضور فعال مدیران دفاتر و نظارت مستمر آن‌ها بر فعالیت‌ها، قابلیت اجرایی خود را نشان می‌دهد.

ارتقاء دقت در تهیه و ارسال شکوائیه‌ها از طریق دفاتر الکترونیک قضایی

در اظهارات خود، حسن سلطانی نژاد به ایرادات برخی از شکوائیه‌های ارسال شده از طریق دفاتر خدمات الکترونیک قضایی اشاره کرد و امیدواریم که دفاتر و کارکنان شعب خدمات قضایی با دقت بیشتری دادخواست‌ها را تهیه و ارسال نمایند.

اهمیت حاکمیت فناوری اطلاعات در دفاتر خدمات الکترونیک قضایی

معاون فناوری اطلاعات و برنامه‌ریزی دادگستری کل استان کرمان به اهمیت دفاتر خدمات الکترونیک قضایی اشاره کرد و تأکید کرد که با تنظیم صحیح شکوائیه و دادخواست، این دفاتر از تکرار ورودی پرونده‌ها به دادگستری و در نتیجه از تحمیل هزینه‌های اضافی بر مردم جلوگیری می‌کنند.

اثربخشی بازرسی‌های مستمر از دفاتر خدمات قضایی

حسن سلطانی نژاد به بازرسی‌های مستمر از دفاتر خدمات قضایی اهمیت زیادی داد و اظهار کرد که گزارش‌های دقیق از نتیجه نظارت بر دفاتر خدمات قضایی الکترونیک و بازرسی‌های میدانی بهبودهای مهمی را نشان می‌دهند. این گزارش‌ها، توصیه‌های لازم جهت رفع ایرادات را نیز ارائه کرده‌اند.

جلسه رفع مشکلات ثبت شکوائیه‌های سازمان قضایی نیروهای مسلح

در پایان، ذکر شود که جلسه رفع مشکلات ثبت شکوائیه‌های سازمان قضایی نیروهای مسلح در دفاتر خدمات الکترونیک قضایی با حضور مقامات مهم این سازمان و دادستان دادسرای انتظامی کرمان برگزار شد.

منبع: میزان

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.