حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. Tuesday, 27 February , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 17807 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 3 تعداد دیدگاهها : 19×
۱۵ مرداد ۱۴۰۲ - ۸:۵۸
شناسه : 42944

هیأت وزیران در جلسه مورخ 28 / 12 / 1384 بنا به پیشنهاد مشترک وزارتخانه‌های کشور و بازرگانی و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و به استناد بند «الف» تبصره (7) قانون بودجه سال 1385 کل کشور، آیین‌نامه اجرایی بند یاد شده را به شرح زیر تصویب نمود: آیین‌نامه اجرایی بند «الف» تبصره (7) قانون […]

پ
پ

هیأت وزیران در جلسه مورخ 28 / 12 / 1384 بنا به پیشنهاد مشترک وزارتخانه‌های کشور و بازرگانی و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و به استناد بند «الف» تبصره (7) قانون بودجه سال 1385 کل کشور، آیین‌نامه اجرایی بند یاد شده را به شرح زیر تصویب نمود:

آیین‌نامه اجرایی بند «الف» تبصره (7) قانون بودجه سال 1385 کل کشور»
مصوب 1384,12,28با اصلاحات و الحاقات بعدی

ماده 1(اصلاحی 15/06/1385)– به استانداری‌ها اجازه داده می‌شود در ازای ارایه خدمات و اجازه استفاده از امکانات بازارچه‌های مشترک مرزی، درآمدهای موضوع ماده (2) این آیین‌نامه را وصول و به حساب مربوط در خزانه، موضوع ردیف درآمد عمومی شماره 140115 قسمت سوم قانون بودجه سال 1385 کل کشور واریز نمایند.

ماده 2– درآمدهای موضوع این آیین‌نامه شامل اجاره بهای غرفه، اماکن و تأسیسات از قبیل انبار، باسکول و غیره در هر بازارچه مشترک مرزی است که به موجب قرارداد، حسب تبصره ماده (23) آیین‌نامه اجرایی قانون مقررات صادرات و واردات و اصلاحات بعدی آن توسط استانداری به متقاضیان واجد شرایط اجاره داده می‌شود.

ماده 3(اصلاحی 15/06/1385)– اعتبارات جدول بازارچه‌های مرزی مندرج در پیوست شماره (2) قانون بودجه سال 1385 کل کشور که در قالب اعتبارات استان ابلاغ شده بر اساس موافقتنامه‌ای که بین استانداری‌ها و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استانها مبادله می‌شود، فقط برای امور بازارچه‌های مشترک مرزی شامل نیازهای استانداری‌ها و سایر دستگاه‌های اجرایی مستقر در بازارچه و توسعه مناطق مرزی در قالب فعالیت‌های موضوع ماده (4) این آیین‌نامه برابر وصولی‌های هر استان، اختصاص یافته و قابل هزینه خواهد بود.

ماده 4– هزینه‌های موضوع این آیین‌نامه عبارتند از:

الف (اصلاحی 15/06/1385)– امور تملک دارایی‌های سرمایه‌ای برای ایجاد، توسعه، تعمیر و تجهیز اماکن و تأسیسات و زیرساختهای مورد نیاز بازارچه های مشترک مرزی و مناطق و روستاهای مرزی.

ب – امور رفاهی ‌کارکنان بازارچه‌ها و دستگاه‌های اجرایی ‌پشتیبانی ‌کننده براساس ضوابطی که به تأیید وزیرکشور می‌رسد.

ج – هزینه‌های مورد نیاز جهت تأمین نیروی انسانی علاوه بر کارکنان دستگاه‌های مستقر در بازارچه و تهیه و تدارک و خرید کالاها، خدمات و لوازم مورد نیاز بازارچه.

تبصره 1– نیروی انسانی به کار گرفته شده از محل بند «ج» این ماده در زمره کارکنان دولت نبوده و هیچگونه تعهد استخدامی برای دولت ایجاد نمی‌نماید.

تبصره 2– دستگاه‌های اجرایی مستقر در بازارچه‌های مشترک مرزی موظفند کلیه نیازهای اعتباری خود را برای حضور و فعالیت در بازارچه‌ها به استانداری‌ها و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استانها اعلام نمایند تا حسب امکانات اعتباری نسبت به تأمین آنها اقدام گردد.

ماده 5 ـ توزیع اعتبارات موضوع ماده (3) این آیین‌نامه در هر استان بین اعتبارات هزینه‌ای و تملک دارایی‌های سرمایه‌ای تا رسیدن به سقفهای قانونی، با توجه به پیشنهاد استانداری و تأیید سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان انجام خواهد گرفت.

ماده 6– استانداران موظفند گزارشهای مربوط به عملکرد درآمدها، هزینه‌ها و عملیات انجام شده از محل اعتبارات این آیین‌نامه را هر چهار ماه یک بار به وزارت کشور و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان ارایه نمایند.

پرویز داودی ـ معاون اول رئیس‌جمهور

منبع سایت صلح

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.