حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. Sunday, 3 December , 2023 ساعت تعداد کل نوشته ها : 17715 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 3 تعداد دیدگاهها : 19×
۰۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۰
شناسه : 42719

موسی عباس زاده محمودی در تشریح این پرونده‌ها گفت: پرونده مربوط به سوختگیری یک دستگاه خوردو به میزان هزار و ۴۹۹ لیتر به ارزش ۵۰۸ میلیارد ریال در شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی زابل بررسی شد. وی افزود: شعبه با بررسی مستندات موجود، اتهام انتسابی را محرز اعلام و […]

پ
پ

موسی عباس زاده محمودی در تشریح این پرونده‌ها گفت: پرونده مربوط به سوختگیری یک دستگاه خوردو به میزان هزار و ۴۹۹ لیتر به ارزش ۵۰۸ میلیارد ریال در شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی زابل بررسی شد.

وی افزود: شعبه با بررسی مستندات موجود، اتهام انتسابی را محرز اعلام و متهم را به پرداخت یک میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

محمودی گفت: پرونده ای دیگر مربوط به حمل کالای موضوع قاچاق به میزان هزار و ۶۰۰ لیتر گازوئیل به ارزش ۶۰۸ میلیون ریال در شعبه چهارم بدوی و رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی زاهدان نیز رسیدگی شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سیستان و بلوچستان بیان کرد: شعبه با بررسی مستندات موجود، اتهام انتسابی را محرز اعلام و متهم را علاوه بر ضبط سوخت‌های کشف شده به پرداخت یک میلیارد و ۲۱۶ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

وی ادامه داد: همچنین پرونده ای مربوط به حمل کالای موضوع قاچاق به مقدار سه هزار لیتر سوخت از نوع نفتگاز به ارزش ۷۳۲ میلیون ریال در شعبه اول بدوی ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی چابهار رسیدگی شد.

وی افزود: شعبه با بررسی مستندات موجود، اتهام انتسابی را محرز اعلام و متهم را علاوه بر ضبط سوخت‌های کشف شده به پرداخت یک میلیارد و ۴۶۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

محمودی گفت: شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چابهار گزارش فروش سوخت قاچاق را برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال کرد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.