حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. Sunday, 21 April , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 17824 تعداد نوشته های امروز : 1 تعداد اعضا : 3 تعداد دیدگاهها : 19×
۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۶
شناسه : 31423

حسین رجبی در در رابطه با تشکیل «کارگروه استانی پیگیری اجرای بهینه و کامل قانون حدنگار (کاداستر)»، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری به مناسبت هفته قوه قضاییه مبنی بر تثبیت مالکیت افراد بر اراضی ملی، دولتی، زراعی، موقوفه، شهری و روستایی و اجرای قانون حدنگار، اظهارکرد: برهمین اساس دادسرای مرکز استان قزوین اقدام به […]

پ
پ

حسین رجبی در در رابطه با تشکیل «کارگروه استانی پیگیری اجرای بهینه و کامل قانون حدنگار (کاداستر)»، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری به مناسبت هفته قوه قضاییه مبنی بر تثبیت مالکیت افراد بر اراضی ملی، دولتی، زراعی، موقوفه، شهری و روستایی و اجرای قانون حدنگار، اظهارکرد: برهمین اساس دادسرای مرکز استان قزوین اقدام به تشکیل کارگروه استانی پیگیری اجرای بهینه و کامل قانون حدنگار( کاداستر) در استان کرده است.

وی افزود: این کارگروه در جهت اجرای کامل قانون جامع حد نگار (کاداستر) و مقابله با پدیده زمین خواری و کاهش دعاوی در این حوزه با توجه به نگاه ویژه معظم رهبری به این حوزه و مقولۀ پیشگیری از وقوع جرم و دستور رئیس قوه قضاییه بر اتمام حد نگاری در تمامی ابعاد و اجرای طرح کاداستر «اراضی ملی، دولتی، زراعی، موقوفه، شهری و روستایی» و همچنین به منظورتحقق سند تحول قضایی و همسویی با سیاست‌های تحولی قوه قضاییه تشکیل شده است.

وی بیان کرد: یکی از معاونین دادستان قزوین به عنوان سرپرست «کارگروه استانی پیگیری اجرای بهینه و کامل قانون حدنگار ( کاداستر)» تعیین شده است تا با استفاده از ظرفیت تمامی دستگاه‌های متولی اجرای قانون حدنگار؛ نسبت به رفع مشکلات و موانع موجود برای اجرای این قانون درسطح استان قزوین اقدام کند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قزوین همچنین بیان کرد: هدف گذاری شده تا استان قزوین اولین استانی باشد که تا پایان سال‌جاری قانون حدنگار را به طور کامل در سطح استان اجرا می کند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.