س. فروردین 1ام, 1402

جلسه شورای مرجع ملی کنوانسیون مبارزه فساد با حضور وزیر دادگستری برگزار شد

جلسه شورای مرجع ملی کنوانسیون مبارزه با فساد با حضور وزیر دادگستری و نمایندگان دستگاه‌های عضو برگزار شد.

امین حسین رحیمی، وزیر دادگستری در این نشست که با محوریت ارائه گزارش برگزاری جلسات بازدید کشوری کنوانسیون مبارزه با فساد تحت عنوان سازوکار مرور، موضوع استفاده از ظرفیت بند ۶ ماده ۴۴ کنوانسیون برای استرداد مجرمین و بررسی لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به آکادمی بین‌المللی مبارزه با فساد برگزار شد، با تبریک فرارسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی و اعیاد ماه رجب، از دست‌اندرکاران برگزاری سازوکار مرور تشکر و بر تکمیل و ارائه گزارش نهایی تا حصول نتیجه تاکید کرد.

سیدعلی کاظمی دبیر مرجع ملی کنوانسیون مبارزه با فساد نیز در این نشست، با اشاره به برگزاری موفق سازوکار مرور، تبیین و ارزیابی اقدامات دستگاه‌ها و بخش های مختلف کشور در فرایند مبارزه با فساد را آغازی برای تلاش، هم‌افزایی و هماهنگی بیشتر در این زمینه برشمرد.

در ادامه این نشست موضوع استفاده از ظرفیت بند ۶ ماده ۴۴ کنوانسیون برای استرداد مجرمین و بررسی لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به آکادمی بین‌المللی مبارزه با فساد توسط حاضرین به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

جلسه ملاقات مردمی وزیر دادگستری برگزار شد

امین حسین رحیمی صبح امروز یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ در قالب ملاقات مردمی، میزبان تعدادی از هموطنان بود.

وزیر دادگستریی در این ملاقات‌ها که به مناسبت ایام الله دهه فجر برگزار شد، با ۸ نفر از مراجعین به صورت چهره به چهره دیدار و ضمن بررسی مسائل مطروحه و مشکلات شان، دستوراتی را صادر و راهنمایی های لازم را ارائه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دسته‌ها