ی. تیر 5ام, 1401

لزوم رعایت نظامات سازمانی و دولتی توسط مسئولان

به نقل ازخبرگزاری میزان غلامعلی صادقی، رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی در نشست هم اندیشی با مسئولان نهاد‌های وابسته به دستگاه قضایی ضمن تقدیر از اقدامات صورت پذیرفته توسط وابستگان به دستگاه قضایی به ویژه در ایام همه گیری بیماری کرونا بر لزوم رعایت نظامات سازمانی و دولتی توسط کلیه مسئولان تأکید کرد.

رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: رعایت کلیه دستورالعمل‌های بهداشتی و سایر نظامات سازمانی و دولتی توسط کلیه مدیران و مسئولان به ویژه در شرایط کنونی ضروری و لازم است.

وی افزود: در ایام کرونا علی رغم وجود مشکلات زیاد؛ شاهد عملکرد مثبت مجموعه قضایی استان خراسان رضوی بودیم، اما متأسفانه تعدادی از همکاران عزیزمان را در این ایام از دست دادیم که باید از آنان به عنوان «مدافعان عدالت» تقدیر کرد.

صادقی با تأکید بر لزوم هم افزایی و هم پوشانی نهاد‌های وابسته به دستگاه قضایی در استان خراسان رضوی افزود: تمامی تلاش‌ها باید در راستای خدمت رسانی به شهروندان گرانقدر ساماندهی شود و امیدواریم در سایه تلاش‌های در حال انجام، شاهد ارتقاء رضایتمندی‌های عمومی از عملکرد دستگاه قضایی به ویژه در استان خراسان رضوی باشیم و روند مثبت اقدامات استمرار پیدا کند.

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی اجرای دقیق بخشنامه‌های واصله از ناحیه ستاد و رئیس قوه قضاییه را خواستار شد و افزود: در دوران تحول قضایی شاهد صدور بخشنامه‌های متعددی با موضوعات مختلف قضایی و حقوقی بوده ایم و در جلسات برگزار شده بر اجرای دقیق این بخشنامه‌ها با هدف تسریع در انجام امور، تکریم مراجعان محترم و ارتقاء رضایتمندی‌های عمومی توسط مسئولان حوزه‌های قضایی و دادستان‌ها در سراسر استان خراسان رضوی تأکید شده است.

در این نشست، مسئولان نهاد‌های وابسته به قوه قضاییه به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود در زمینه راهکار‌های ارتقاء تعاملات فی مابین و هم افزایی در اقدامات مشترک پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته‌ها